حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

۴۲۱۲۰
سوء مصرف الکل اثرات مضر بسیاری بر بدن افراد دارد. در سال 2009 مطالعه‌ای با هدف بررسی نقش عصاره‌های آبی آویشن (Thymus vulgaris) و زنجبیل (Zingiber officinale Roscoe) به عنوان عصاره‌های طبیعی به‎منظور رفع صدمات ناشی از سوء مصرف الکل بر کبد و مغز در موش‌ها انجام شد.
کوثر شفیعی
۶۹۶۰۱۳۱۵۹۲۵۱۲۳۵۱۶۳۱۵۳۱۶۲۲۰۲۱۲۲۱۴۶۱۲۱۶۵۹۱۷۴
گیاه Rosmarinus Officinalis L. متعلق به خانواده نعناع، لامیاسه، بومی ناحیه مدیترانه است و کاربردهای آشپزی و دارویی زیادی دارد. گزارش شده است که عصاره رزماری خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهاب، ضد دیابت و ضد سرطان دارد. عصاره رزماری حاوی پلی فنول های بسیاری است که کارنوسیک اسید و رزمارینیک اسید در بیشترین غلظت یافت می شوند. سلول های سرطانی نرخ‌های رشد افزایش یافته و مقاومت در برابر آپوپتوز را نشان می دهند.
کوثر شفیعی
herbal-tea2
پیش از این کاکوتی در درمان سایر بیماری‌های مختلف استفاده شده است. مطالعه حاضر نشان می‌دهد که این گیاه دارویی سنتی بالاترین اثر سیتوتوکسی (سمیت سلولی) را برروی رده سلولی AGS (سرطان معده) دارد.
کوثر شفیعی
Depositphotos-11844929-l-2015
بر اساس تخمین‌های سازمان بهداشت جهانی (WHO)، بیش از 450 میلیون نفر در سراسر دنیا از استرس رنج می برند. استرس می تواند بزرگترین خطر برای سلامتی باشد. مطالعات قبلی نشان دادند که چای سبز و عصاره های آن می توانند ...
کوثر شفیعی
Untitled27
پرسیاوشان سرخسی است که در سرتاسر ایالت متحده، بریتانیا و اروپا و در تمام مناطق مرطوب دنیا رشد می کند. این گیاه فواید سلامتی بسیاری دارد و مصریان و رومیان از آن به طور مداوم استفاده می کردند. پرسیاوشان حاوی ایزوکوئرسیترین، روتین و استراگلین، تانن ها، کومارین، ویتامین ها و مواد معدنی است.
کوثر شفیعی
The-Seven-Healing-Herbs-You-Probably-Already-Have-In-Your-Kitchen
دیابت یک اختلال شایع است که بر سطوح قند خون و انسولین بدن اثر می گذارد. مدیریت عواقب و عوارض دیابت در مدت زمان طولانی به اندازه ی خود بیماری چالش برانگیز است.
کوثر شفیعی
۶
1- درمان فوری برای درد شکمی زنیان به همراه مقدار کمی نمک و آب گرم کاملا برای هضم و درد شکم مفید است. افرادی که از سوء هاضمه و بی اشتهایی رنج می برند، 1 قاشق چای‌خوری بذر زنیان را ...
کوثر شفیعی
rosem
گیاهان خانواده نعناعیان (Lamiaceae) منبع غنی از مقادیر زیاد فنولیک اسیدها هستند؛ به همین دلیل به طور ذاتی منبعی از آنتی اکسیدان های طبیعی هستند. رزماری – متعلق به خانواده نعناعیان- یک ادویه و گیاه دارویی است که به طور گسترده در سراسر دنیا مصرف می شود.
کوثر شفیعی
green-tea-weight-loss.jpg.pagespeed.ce.–NOgDl-em
بیماری پارکینسون (PD) متداول ترین اختلال حرکتی است و بعد از بیماری آلزایمر (AD)، دومین بیماری مخرب عصبی پیشرونده است.
کوثر شفیعی
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X